לגעת בפיתה - הפסיכולוגיה של ההישג

לגעת בפיתה – הפסיכולוגיה של ההישג
לגעת בפיתה – הפסיכולוגיה של ההישג

מרצה: גיא מזרחי

מזמינים אתכם להרצאה/טיול/מסע של 60 דקות אל מקורות ההתמודדות והחוסן המנטאלי. במהלכה אנחנו נצלול אל מאחורי הקלעים של אחד מגופי ההכשרה הטובים בעולם. המסע יכלול סיפורים, חוויות ותובנות שיפגשו כל אחד בדיוק במקום שהוא נמצא בו. במהלך השעה נעבור תהליך בדרך ללמידה של איך “לגעת בפיתה”- מודל הכשרה שנתווה על בסיס היחידות המיוחדות של צה”ל וידע מעולם התוכן של פסיכולוגיית הספורט.

המודל של “לגעת בפיתה” מתבסס על כלים פסיכולוגיים/התנהגותיים פשוטים ומיומנויות מנטאליות שכולם יכולים ליישם, לא משנה הגיל, המין או המצב הפיזי כל עוד יש לכם את הפתיחות לרכוש עוד כמה כלים לארסנל האישי שלהם.

באופן מפתיע תגלו שהמודל תופס כמעט בכל סיטואציה בחיים בה צריכים לעמוד במשימה, בין אם זה באופן ישיר לעולם הספורט, לחינוך, להצלחה בלימודים וכו’ ובין עם זה באופן עקיף לכל פעולה שאנו מבצעים בחיי היומיום.

גיא מזרחי – איש של ים, תהליכים ואנשים. יוצא יחידה מיוחדת. בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה ובמהלך תואר שני בפסיכולוגיה של ההישג (הספורט), מנחה קבוצות ומייסד לגעת בפיתה. בעל ניסיון בייעוץ ניהולי וארגוני בפירמה גלובלית, מספר שנים בהייטק ותשוקה לחינוך שבאה לידי ביטוי, בין היתר, במעורבות בפרויקטים רבים בתחום ובהקמת בתי הספר המכילים בישראל (“עמותת אינקלו”). ​כיום מלווה ספורטאים הישגיים, בני נוער, ארגונים עסקיים, מכינות קדם צבאיות ועמותות בחיזוק יכולות ההתמודדות והחוסן המנטאלי על בסיס עקרונות מתחום הפסיכולוגיה של ההישג. אוהב: שינויים חברתיים, פיצוח אתגרים וחומוס טוב.

תאריך

13 יולי, 2020

שעה

מ-

20:00

עד

21:00

מיקום

אונליין. משודר לכל הקליקות

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print